میناکاری اصفهان

هنر نصف جهان، تولید کننده و فروشنده انواع ظروف میناکاری از جمله بشقاب میناکاری، گلدان میناکاری، قندان ، شکلات خوری و … و  فروش کلیه محصولات هدایای تبلیغاتی صنایع دستی اصفهان به صورت تکی و عمده با بیش از 20 سال سابقه در بازار صنایع دستی اصفهان 

فروش عمده میناکاری اصفهان

خرید عمده محصولات میناکاری باکیفت در طرح و نقاشی های بسیار زیبا تولید شده در گارگاه های صنایع دستی هنر نصف جهان،  میناکاری بر روی مس انجام گرفته میشود و  موارد مهمی مانند ضخامت و کیفیت ظرف مسی خام و نحوه لعاب کاری در محصول نهایی بسیار مهم است. مهمترین مرحله تولید ظروف میناکاری نقاشی استادکار می باشد که با مقایسه محصولات تولیدی محموعه هنرنصف جهان  می توان به تمایز بین مینای خوب و زیبا و یک ظرف مینای معمولی پی برد.

قیمت میناکاری اصفهان با توجه به مقدار سفارش شما متفاوت می باشد ولی به دلیل تولید و فروش بدون واسطه ظروف میناکاری اصفهان میتوانید با کمترین قیمت و بهترین کیفیت کلیه این دسته محصولات را به صورت عمده و تکی تهیه نمایید.

 

 

انواع محصولات میناکاری اصفهان

 

تندیس میناکاری هدیه تبلیغاتی

تندیس هدیه و تبلیغاتی میناکاری اصفهان تولید صنایع دستی هنر نصف جهان در طرح های بسیار شیک و جدید برای انواع سلیقه های و همچنین کیفت بالا مناسب برای کلیه ازگان های دولتی و خصوصی با امکان درج لگو و متن دلخواه تبلیغاتی خود بر روی تندیس های جهت ماندگاری و رشد روز افزون شما، تندیس تبلیغاتی میناکاری اصفهان شده از گزینه های بسیار خوب برای هدیه سازمانی و ارگانی محسوب می گردد. جنس تندیس ها از چوب های نازک است که با دستگاه لیزر برش خورده و به شکل زیبایی در نظر گرفته می شود. معمولا در ساخت تندیس هدیه میناکاری از بشقاب یا گلدان مینا کاری شده استفاده می شود. خرید میناکاری با قیمت ارزان می تواند برای هر شرکت دولتی و خصوصی بسیار مفید باشد.

فروش تندیس میناکاری هنر نصف جهان بصورت تکی و عمده از طریق سایت صنایع دستی هنر نصف جهان امکان پذیر است. تولید در هر تیراژ و ارسال فوری به سراسر ایران و کشور های خارجی از ویژگیهای منحصر بفرد گروه تولید هنر نصف جهان می باشد.