مس و خاتم

مس و خاتم و خاتم کاری یک از هنر های بسیار کهن و زیبای صنایع دستی می باشد و امروزه شهر اصفهان پایتخت این هنر خاتم کاری می باشد .ظروف خاتم کاری هنر نصف جهان را می توان نمونه بسیار خوبی از هنر ناب ایرانی دانست.  فروش خاتم کاری اصفهان با قیمت های مناسب به صورت عمده و تکی فراهم می باشد. محصولات خاتم کاری اصفهان نه تنها در ایران بلکه در کشورهای مختلف مورد توجه علاقه مندان به هنرهای دستی قرار دارد. یکی از محصولات صادراتی صنایع دستی ایران محصولات خاتم کاری می باشد.

برای آشنایی با هنر خاتم کاری و کسب اطلاعات بیشتر از خط تولید خاتم کاری هنر نصف جهان بعد از هماهنگی با پشتیبانی فروش به کارگاه های خاتم کاری واقع در شهر اصفهان متعلق به صنایع دستی هنرنصف جهان مراجعه نمایید.

خاتم کاری هنری است که با چوب، فلزات و استخوان ساخته می شود. خاتم ساز با ایجاد چند ضلعی ها و مثلث ها کنار هم طرح و نقشی زیبا به وجود می آورد. این هنر به دقت و حوصله ی فراوان نیاز دارد ، تهیه کردن اشکال ریز با ابعاد یکسان، نیاز به هنرمندی آشنا با مهندسی و ریاضیات دارد. خاتم کاری از هنر های دستی بسیار با ارزش و زیباست که در ایران قدمت طولانی دارد. با فروش خاتم کاری اصفهان با ما همراه باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارشات خود با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

09133194761 بهرامی